«Ақмола облысы білім басқармасының Қосшы қаласы бойынша білім бөлімі Қосшы қаласының № 3 жалпы орта білім беретін мектебі» КММ

Смотреть все>>>

01.04.2024 жылы InBio әлеуметтік жобасы аясында Назарбаев Университетінің IGEM студенттік ұйымы Қосшы қаласының №3 жалпы білім беретін мектебінде «BioArt 2024» көрмесін ұйымдастырды. Көрменің ашылу күнінде топ өкілдері синтетикалық биология, Назарбаев Университетіне түсу мүмкіндіктері және басқа да өзекті мәселелер бойынша танымдық дәріс өткізді. Іс-шара әр түрлі сынып оқушыларына бағытталған, оның мақсаты- ғылыми жетістіктерді ұсыну ғана емес, сонымен қатар жастарды ғылымды оқуға ынталандыру. Шараға 9-11 сынып оқушылары қатысты.

Жаңартылған күні: 26.07.2024 10:41
Құрылған күні: 26.07.2024 10:41